Test protilátek IgG/IgM COVID-19

Humasis COVID-19 IgG/IgM Test

 • Testování je velmi jednoduché, provádí se ze vzorku plné krve, plazmy nebo séra s následným screeningem na testovací destičce
 • Test detekuje přítomnost IgG a IgM protilátek proti COVID-19 v lidské krvi
 • Výsledky jsou zřejmé do 15 minut

Humasis COVID-19 IgG/IgM Test

Informace o produktu


  Popis

  Test Humasis COVID-19 IgG/IgM je in-vitro zdravotnický prostředek. Jedná se o rychlý imunochromatografický test, který detekuje přítomnost IgG a IgM protilátek proti COVID-19 v lidské krvi.
   
  Nitrocelulózová membrána v zařízení obsahuje dva testovací proužky (G a M proužek) a kontrolní proužek (C). G proužek je předem potažen myší anti-humánní IgG protilátkou pro detekci anti-COVID-19 IgG a M proužek je předem potažen myší anti-humánní IgM protilátkou pro detekci anti-COVID-19 IgM. C (kontrolní proužek) je potažen kozím anti-myším IgG.
   
  Poté, co se odebraný vzorek aplikuje do jamky pro vzorek, migruje následně po destičce a částice rekombinantního antigenu a koloidního zlata budou reagovat s IgG a IgM protilátkami specifickými pro COVID-19 ve vzorku, čímž se vytvoří imunokomplexy. Tyto komplexy se pohybují po membráně kapilárním působením a přicházejí do kontaktu s imobilizovanou protilátkou v testové oblasti.
   
  Barevný proužek v testové oblasti označuje pozitivní výsledek pro koronavirus. Absence barevného proužku v testové oblasti označuje negativní výsledek. Komplex se nadále pohybuje do kontrolní oblasti, kde reaguje s imobilizovanými reaktanty, které zachycují barevný konjugát bez ohledu na složení testovaného vzorku. Výsledný viditelný barevný proužek v kontrolní oblasti potvrzuje, že test funguje správně a jeho výsledek je platný.

  Přečtěte si pozorně návod k použití.

  Obsah balení

  • 25 testů/balení
  • Humasis COVID-19 IgG / IgM testovací zařízení
  • Ředící roztok (5 ml)
  • Návod k použití
  • * Volitelně: Kapilára (10 uL)

  Parametry

  Skladování

  Teplota

  2-30 °C

  Expirace

  18 měsíců

  Ke stažení

  Související produkty

  Antigenní test COVID-19/Flu Ag Combo – Humasis

  Humasis COVID-19/Flu Ag Combo Test je diagnostický test in vitro na principu imunochromatografického eseje. Je určen ke kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 a antigenů chřipky (influenzy) A/B ze vzorku výtěru z nosohltanu podezřelých pacientů.

  Humasis COVID-19 Ag Test

  Humasis COVID-19 Ag Test je určen pro kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 ve vzorku výtěru z nosu nebo výtěru z nosohltanu. Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR lze testy Humasis COVID-19 Ag Test používat pro sebetestování laickou veřejností.*

  Informační video

  Humasis COVID-19 IgG/IgM Test

  Podívejte se na informační video k produktu, popisující jeho balení a použití.