Testování COVID-19

Testy pro sebetestování / samotestování a pro profesionální použití

S nástupem pandemie COVID-19 nabízíme antigenní testy k sebetestování / samotestování, k profesionálnímu použití a další spotřební materiál pro detekci a testování přítomnosti virů (nejen SARS-CoV-2) a bakterií.

COVID-19

Testy pro sebetestování / samotestování a pro profesionální použití

Humasis COVID-19 Ag Home Test

Humasis COVID-19 Ag Home Test je jednokrokový in vitro diagnostický test založený na imunochromatografickém principu a je určený pro vlastní testování laického uživatele (ve věku ≥ 14 let) nebo pro laické uživatele, testující jinou osobu (ve věku ≥ 3 roky) v jiném než laboratorním prostředí včetně domácího k detekci antigenů SARS-CoV-2 ve vzorku nosních stěrů u podezřelých pacientů.

Humasis COVID-19 Ag Test

Humasis COVID-19 Ag Test je určen pro kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 ve vzorku výtěru z nosu nebo výtěru z nosohltanu. Test vykazuje stejnou senzitivitu a specificitu pro OMICRON i další varianty viru.

Antigenní test SGTi-flex COVID-19 Ag pro sebetestování

Antigenní test k samotestování SGTi-flex COVID-19 Ag Test je na seznamu schválených testů pro testování zaměstnanců. SGTi-flex COVID-19 Ag pro sebetestování je in vitro diagnostický test založený na imunochromatografickém principu. Je určen pro kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 ve vzorku z nosního stěru u podezřelých pacientů.