Diagnostické vybavení do laboratoří

Pandemie COVID-19

S nástupem pandemie COVID-19 nabízíme in-vitro diagnostické vybavení a spotřební materiál pro detekci a testování přítomnosti virů (nejen SARS-CoV-2) a bakterií.

COVID-19

Spotřební materiál a vybavení pro laboratoře

Humasis COVID-19 Ag Test

Humasis COVID-19 Ag Test je určen pro kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 ve vzorku výtěru z nosu nebo výtěru z nosohltanu. Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR lze testy Humasis COVID-19 Ag Test používat pro sebetestování laickou veřejností.*

Humasis COVID-19 IgG/IgM Test

Test Humasis COVID-19 IgG/IgM je diagnostický in vitro test založený na imunochromatografickém principu. Je určen pro kvalitativní detekci protilátek imunoglobulinu G a imunoglobulinu M proti novému koronaviru (COVID-19) v lidské plné krvi, plazmě nebo séru.

Antigenní test COVID-19/Flu Ag Combo – Humasis

Humasis COVID-19/Flu Ag Combo Test je diagnostický test in vitro na principu imunochromatografického eseje. Je určen ke kvalitativní detekci antigenů SARS-CoV-2 a antigenů chřipky (influenzy) A/B ze vzorku výtěru z nosohltanu podezřelých pacientů.

AutoXT PGS DNA/RNA Extraction sada

Sada AutoXT PGS DNA/RNA se používá spolu extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) k purifikaci DNA a RNA patogenů a jedná se o in-vitro zdravotnický prostředek.

GeneFinder™ COVID-19 Plus RealAmp sada

Sada GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp je určena pro kvalitativní detekci Novel Corona viru (COVID-19) z tělních tekutin metodou real-time polymerázové řetězové reakce (qPCR). Jedná se o zdravotnický prostředek in-vitro.

i-SWAB

Produkt je určen k odběru vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost viru (např. Covid-19) a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.

LiliF™ COVID-19 Multi Real-Time RT-PCR sada

Souprava LiliF™ COVID-19 Multi Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR sada

Souprava LiliF™ COVID-19 Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

Miracle-AutoXT Automated Nucleic Acid Extraction System

Automatizovaný extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) se používá spolu se sadou AutoXT PGS DNA/RNA k purifikaci DNA a RNA patogenů.

QuantGene 9600 – Real-Time RT-PCR Detection System

Automatizovaný fluorescenční kvantitativní Real-Time RT-PCR detekční systém se používá spolu se sadou Real-Time RT-PCR k testování COVID-19

Respirační maska KN95-A FFP2

Respirační maska KN95-A FFP2 je jednorázová obličejová maska splňující schválené normy: FDA Class I D373853 a FFP2 NR EN 149:2001 + A1:2009.

Universal Transport Medium (HCUTM)

Produkt je určen ke sběru, transportu a uchování vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost virů a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.