O nás

Společnost Novatin s.r.o byla založena v roce 2007 a na samém začátku se začala zabývat distribucí zdravotnických pomůcek pro pacienty s diabetem. Postupně jsme rozšířili naši nabídku o POCT (Point of Care Tests) analyzátory odpovídající nejnovějším poznatkům a trendům v této oblasti (např. vyšetření HbA1c).

Za dobu naší existence jsme si vybudovali stabilní postavení v České republice, a to nejen díky své rozsáhlé nabídce produktů v tomto odvětví, ale i díky naší snaze pomáhat pacientům.  S naším odhodláním přinést pacientům ty nejlepší produkty jsme v roce 2017 do našeho portfolia zařadili i léčivé přípravky, na účelem poskytování komplexní léčby v oblasti diabetu. 

V roce 2018 jsme se rozhodli rozšířit naši oblast zájmu na oblast onkologie. V současné době můžete v naší nabídce najít již 2 léky, které pomáhají onkologickým pacientům.

V roce 2020 jsme na český trh uvedli také první biosimilární nízkomolekulární heparin a s nástupem pandemie COVID-19 také kompletní portfolio na odběr a detekci koronaviru SARS-CoV-2. V naší nabídce tak naleznete nejen rychlé antigenní testy, ale také PCR testy na detekci koronaviru SARS-CoV-2.

Naše aktivity jsme také rozšířili na jiné oblasti EU. S našimi výrobky se tak můžete setkat např. v Chorvatsku, Španělsku a jiných zemích.

Kromě marketingu a distribuce našich produktů se rovněž angažujeme v pořádání odborných kurzů a jiných školících akcí.