POCT Analyzátory a jejich příslušenství

POCT Analyzátory ke stanovení glykovaného hemoglobinu A1c a analyzátor moči

Nabízíme POCT Analyzátor ke stanovení glykovaného hemoglobinu A1c a jeho příslušenství. Dále nabízíme přenosný analyzátor moči s jeho příslušenstvím.

POCT vybavení ambulancí

Přístroje pro ambulantní stanovení HbA1c a analýzu moči

Clover A1c Plus

Analyzátor Clover A1c Plus je přístroj pro diagnostické použití in vitro k měření hemoglobinu A1c dobře prokázanou metodou boronátové afinity.

Clover A1c Plus Daily Check Cartridge

Denní kontrolní cartridge do analyzátoru Clover A1c Plus je kalibrovací cartridge, pomocí které se 1x denně kalibruje analyzátor Clover A1c.

Clover A1c Plus Monthly Check Cartridge

Měsíční kontrolní cartridge do analyzátoru Clover A1c Plus je kalibrovací cartridge, pomocí které se 1x měsíčně kalibruje analyzátor Clover A1c.

Clover A1c Plus Test Cartridge

Testovací cartridge do analyzátoru Clover A1c Plus je testovací cartridge pro diagnostické použití in vitro k měření hemoglobinu A1c dobře prokázanou metodou boronátové afinity.

URI TEX

URI TEX je reflektanční fotometr určený k semikvantitativnímu vyhodnocení diagnostických proužků.

Cormay Urine Strips 10

Močové proužky slouží ke stanovení až 10 parametrů: glukóza, protein, pH, krev, ketony, nitrity, spec. hmotnost, leukocyty, bilirubin, urobilinogen.

Cormay Urine Strips 10AC

Močové proužky slouží ke stanovení až 10 parametrů: glukóza, protein, pH, krev, ketony, nitrity, spec. hmotnost, leukocyty, mikroalbumin, kreatinin.

Bixolon STP-103III/INF

Termotiskárna vhodná k připojení k analyzátorům glykovaného hemoglobinu nebo moči.