Real-Time RT-PCR sada k testování COVID-19

LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR sada

 • Určeno pro kvalitativní detekci nukleové kyselin z 2019-nCoVa v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa
 • detekce nového koronaviru pomocí sondy metodou RT-PCR v reálném čase, skrz reakce specifického primeru a fluorescenční sondy
 • detekce Gen RdRP a E, markerů pro detekci nových koronavirů a také N gen navrhovaný americkým genem CDC a RNaseP

LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR sada

Informace o produktu


  Popis

  Sada LiliF™ COVID-19 RT-PCR v reálném čase dokáže detekovat nový koronavirus pomocí sondy metodou RT-PCR v reálném čase skrz reakce specifického primeru a fluorescenční sondy.

  Sada LiliF™ COVID-19 RT-PCR v reálném čase dokáže detekovat Gen RdRP a E, markery pro detekci nových koronavirů, také N gen navrhovaný americkým genem CDC a RNaseP, které mohou potvrdit platnost všech testovacích reakcí a je navrženo pro současnou detekci.

  Zdravotnický prostředek in-vitro.

  Přečtěte si pozorně návod k použití.

  Obsah balení

  • 50 testů/balení

  Obsah soupravy:

  • 2X RT-PCR Mix: Bezbarvá a průhledná kapalina v bezbarvé mikrozkumavce
  • Detekční roztok: Bezbarvý (světle růžový) a průhledná kapalina v tmavě hnědé mikrozkumavce
  • Pozitivní kontrola: Bezbarvá a průhledná kapalina v bezbarvé mikrozkumavce
  • Voda bez DNázy / RNázy: Bezbarvá a průhledná kapalina v bezbarvé mikrozkumavce

  Parametry

  Skladování:

  Teplota

  při teplotě -20 ° C nebo nižší s ochranou z přímého světla

  Expirace

  12 měsíců

  Ke stažení

  Související produkty

  AutoXT PGS DNA/RNA Extraction sada

  Sada AutoXT PGS DNA/RNA se používá spolu extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) k purifikaci DNA a RNA patogenů a jedná se o in-vitro zdravotnický prostředek.

  GeneFinder™ COVID-19 Plus RealAmp sada

  Sada GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp je určena pro kvalitativní detekci Novel Corona viru (COVID-19) z tělních tekutin metodou real-time polymerázové řetězové reakce (qPCR). Jedná se o zdravotnický prostředek in-vitro.

  i-SWAB

  Produkt je určen k odběru vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost viru (např. Covid-19) a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.

  LiliF™ COVID-19 Multi Real-Time RT-PCR sada

  Souprava LiliF™ COVID-19 Multi Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

  QuantGene 9600 – Real-Time RT-PCR Detection System

  Automatizovaný fluorescenční kvantitativní Real-Time RT-PCR detekční systém se používá spolu se sadou Real-Time RT-PCR k testování COVID-19

  Universal Transport Medium (HCUTM)

  Produkt je určen ke sběru, transportu a uchování vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost virů a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.