Real-Time RT-PCR sada k testování COVID-19

GeneFinder™ COVID-19 Plus RealAmp sada

 • Testovací sada je určená pro profesionální personál klinických laboratoří.
 • Tento produkt je určen pro in vitro diagnostiku (IVD).
 • Sada je určena pro termocyklery Applied Biosystems 7500/7500Fast nebo CFX96 Real-time PCR Instrument

GeneFinder™ COVID-19 Plus RealAmp sada

Informace o produktu


  Popis

  Souprava GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

  Sada GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp dokáže detekovat nový koronavirus pomocí sondy metodou RT-PCR v reálném čase, skrz reakce specifického primeru a fluorescenční sondy.

  Sada GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp dokáže detekovat v reálném čase Gen RdRP a E, markery pro detekci nových koronavirů a také N gen navrhovaný americkým genem CDC a RNaseP, které mohou potvrdit platnost všech testovacích reakcí a navrženo pro současnou detekci.

  Přečtěte si pozorně návod k použití.

  Obsah balení

  • 100 testů/balení

  Obsah soupravy:

  • COVID-19 Plus reakční směs ¹ 1050 µL
  • COVID-19 Plus fluorescenční sondační směs ² 550 µL
  • COVID-19 Plus směs pro pozitivní kontrolu ³ 50 µL
  • COVID-19 Plus směs pro negativní kontrolu ⁴ 50 µL

  Parametry

  Skladování:

  Teplota

  při teplotě -20 ° C nebo nižší s ochranou z přímého světla

  Expirace

  12 měsíců

  Ke stažení

  Související produkty

  QuantGene 9600 – Real-Time RT-PCR Detection System

  Automatizovaný fluorescenční kvantitativní Real-Time RT-PCR detekční systém se používá spolu se sadou Real-Time RT-PCR k testování COVID-19

  i-SWAB

  Produkt je určen k odběru vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost viru (např. Covid-19) a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.

  Universal Transport Medium (HCUTM)

  Produkt je určen ke sběru, transportu a uchování vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost virů a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.

  AutoXT PGS DNA/RNA Extraction sada

  Sada AutoXT PGS DNA/RNA se používá spolu extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) k purifikaci DNA a RNA patogenů a jedná se o in-vitro zdravotnický prostředek.

  LiliF™ COVID-19 Multi Real-Time RT-PCR sada

  Souprava LiliF™ COVID-19 Multi Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

  LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR sada

  Souprava LiliF™ COVID-19 Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.