Extrakční systém DNA/RNA - sada

AutoXT PGS DNA/RNA Extraction sada

 • Určeno pro extrakci, detekci a výzkum patogenních nukleových kyselin v tkáních, buněčných kulturách, krvi a séru.
 • Minimálním zpracováním před automatickou purifikací DNA/RNA
 • Pro purifikaci využívá předplněné kazety nebo mikrotitrační destičky k maximalizaci jednoduchosti a spolehlivosti

AutoXT PGS DNA/RNA Extraction sada

Informace o produktu


  Popis

  Sada AutoXT PGS DNA/RNA se používá spolu extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) k purifikaci DNA a RNA patogenů – bakterií a virů z čerstvé/zamražené krve, séra, dalších bezbuněčných tělních tekutin, virových kultur, kultivovaných buněk, tkáňového homogenátu a homogenátu výtěru stolice. DNA/RNA se snadno váže na povrch magnetických kuliček a je snadno uvolnitelná za pomoci patentovaného pufrovacího systému.

  Pro vedení virového protokolu byste měli mít naistalovaný program Miracle-AutoXT ver. 1.3 (nebo vyšší) na vašem extraktoru nukleových kyselin Miracle-AutoXT a měli byste používat Miracle-AutoXT silnou magnetickou tyč a zvonovou špičku. Proces purifikace DNA/RNA je jednoduchý s minimálním zpracováním před automatickou purifikací.

  Eluovaná frakce poskytuje vysoce kvalitní virovou DNA/RNA, která je vhodná pro downstream využití, jako je PCR/RT-PCR, real-time PCR/RT-PCR, atd.. Sada AutoXT PGS DNA/RNA poskytuje reagencie nezbytné ke zpracování vzorků a pro purifikaci využívá předplněné kazety nebo mikrotitrační destičky k maximalizaci jednoduchosti a spolehlivosti. Extraktor nukleových kyselin Miracle-AutoXT dokáže zpracovat 1 až 32 vzorků za méně než hodinu.

  Přečtěte si pozorně návod k použití.

  Obsah balení

  • 96 sad/balení
  • 6 Předplněných mikrotitračních destiček
  • 12 Zvonových špiček

  Obsah

  1. Lytický pufr
  2. Promývací pufr 1
  3. Promývací pufr 2
  4. Promývací pufr 3
  5. Kuličkový roztok
  6. Eluční pufr návod

  Parametry

  Skladování:

  Teplota

  pokojová teplota (15-25 °C)

  Expirace

  24 měsíců

  Ke stažení

  Související produkty

  GeneFinder™ COVID-19 Plus RealAmp sada

  Sada GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp je určena pro kvalitativní detekci Novel Corona viru (COVID-19) z tělních tekutin metodou real-time polymerázové řetězové reakce (qPCR). Jedná se o zdravotnický prostředek in-vitro.

  i-SWAB

  Produkt je určen k odběru vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost viru (např. Covid-19) a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.

  LiliF™ COVID-19 Multi Real-Time RT-PCR sada

  Souprava LiliF™ COVID-19 Multi Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

  LiliF™ COVID-19 Real-Time RT-PCR sada

  Souprava LiliF™ COVID-19 Real-time RT-PCR je diagnostická in vitro metoda určená pro kvalitativní detekci nukleové kyseliny z 2019-nCoV v nasofaryngeálních / orofaryngeálních výtěrech a ze sputa od jedinců se známkami a příznaky infekce, kteří jsou podezřelí z COVID-19.

  Miracle-AutoXT Automated Nucleic Acid Extraction System

  Automatizovaný extraktorem nukleových kyselin Miracle-AutoXT (INT-50104) se používá spolu se sadou AutoXT PGS DNA/RNA k purifikaci DNA a RNA patogenů.

  Universal Transport Medium (HCUTM)

  Produkt je určen ke sběru, transportu a uchování vzorků z nosní sliznice pro test na přítomnost virů a bakterií rodu Chlamydia, Mycoplasma a Ureaplasma.